В ІННІ ім. Ю.М. Потебні привітали студентів з Днем знань

- Хочу подякувати вам, шановні здобувачі, за те, що обрали саме наш інститут, - вітаючи молодь, зазначила директорка Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Наталя Метеленко. – Ми всі розуміємо, що інженерна освіта була, є і буде в пріоритеті, як у мирний час, так і такий тяжкий, який сьогодні ми з вами переживаємо. Запевняю вас, що незважаючи на дистанційне навчання, ми зробимо все можливе, щоб урахувати ваші інтереси і наші можливості, щоб максимально забезпечити вам якісне навчання. Я бажаю всім нам миру, здоров’я, любові і якнайшвидшої перемоги!

Церемонія, яка відбулася в ІННІ ім. Ю.М. Потебні, стала продовженням розпочатого в університеті святкування Дня знань. Тоді найкращі першокурсники, серед яких були й майбутні інженери та економісти Анна Санникова, Микола Романіченко, Іван Халілєєв, Микита Островський і Валерія Глущевська, отримали студентські квітки. Відтепер вони студенти ІННІ. Вони зробили свій вибір, і впевнені, що він правильний. «Завдяки вашому вибору, - підкреслила у звернені до молоді Наталя Метеленко, - цього року в нас найбільший набір на всі курси та спеціальності. На сьогодні в інституті навчається понад двох із половиною тисяч студентів – мабуть, це найбільший контингент, який є в університеті. Близько п’ятдесяти відсотків всіх здобувачів отримують в нас освіту за державним замовленням, і це є показником довіри до наших спеціальностей з боку держави».

А ще, Інженерному навчально-науковому інституту ім. Ю.М. Потебні довіряють молоді й амбіційні люди, які прагнуть отримати по-справжньому перспективну освіту: «Я була впевнена, що вступатиму саме сюди, - говорить студентка спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Анна Санникова, - адже тут навчалася моя мама. Сьогодні вона талановитий та досвідчений економіст, а я хочу пов’язати своє майбутнє з бухгалтерським обліком». А ще, дівчина мріє стати старостою групи та брати активну участь у житті університету. Валерія Глущевська обрала для себе спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Чому? Бо в цій галузі дівчина вбачає великий потенціал. «Внаслідок війни зруйновано чимало будівель, - говорить Валерія. – і я хочу бути серед тих, хто їх відновлюватиме». А в перспективі, дівчина бажає працювати дизайнером, та поки що вона прагне відчути повною мірою студентське життя.

Спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» обрав для себе й Іван Льовкін. Взагалі-то, хлопець мріє стати архітектором, тож отримавши освіту за обраною спеціальністю, збирається продовжити навчання, а в перспективі створити «будинок майбутнього». У кожного з учасників свята своя мрія, і вони вже зробили перший крок до її втілення. Новачки познайомилися з директоркою, її заступниками, завідувачами кафедр і студентським активом, який за ініціативи заступника директора з виховної роботи Романа Воляра, провів екскурсію навчальними корпусами інституту.