Здобувачі ІННІ ім. Ю.М. Потебні обирають практику на ПАТ «Запоріжсталь»

На зустрічі, яка відбулася з керівництвом ПАТ «Запоріжсталь», зібралися студенти і магістранти Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні, адже вони прагнуть випробувати свої сили саме на цьому металургійному підприємстві. Це здобувачі спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 133 «Галузеве машинобудування», 136 «Металургія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 263 «Цивільна безпека», 281 «Публічне управління та адміністрування».

Модераторкою заходу стала завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова. Від комбінату підготовку здобувачів на ПАТ «Запоріжсталь» обговорювали фінансова директорка Наталя Михайська; головний бухгалтер Світлана Ампілогова; фінансовий контролер Олена Чернявська; представниця казначейства Вікторія Вахільчук. А від інституту – директорка Наталя Метеленко; її заступник з виховної роботи Роман Воляр; завідувачі кафедр управління та адміністрування Валентина Воронкова та металургійного обладнання Андрій Власов, професори кафедр обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Андрій Макаренко й управління та адміністрування Марина Ажажа; доцентка кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Євгенія Манідіна. «Ми дуже поважаємо наші багаторічні плідні зв’язки, - зазначила Наталя Метеленко. – Чимало випускників інституту, а раніше й Запорізької державної інженерної академії, нині є вашими працівниками та керівним складом комбінату». Підкреслила директорка й важливість для становлення здобувачів, як професіоналів, активно проводити зустрічі зі стейкхолдерами з комбінату та майстер-класи від провідних працівників ПАТ «Запоріжсталь».

Наталя Михайська звернула увагу на вагомий досвід, який отримує молодь на комбінаті, та зазначила, що для проходження практики здобувачам необхідно не лише мати достатній рівень підготовки, а й бажання навчатися новому та працювати. Окрему увагу фінансова директорка приділила майбутнім механікам та металургам. Вона зазначила, що здобувачі цих спеціальностей можуть не лише пройти практику на комбінаті, а й працевлаштуватися з частковою зайнятістю. В свою чергу, студенти і магістранти цікавились, які документи потрібно надати, щоб пройти практику на комбінаті, чи відбуватимуться, як минулого року, індивідуальні співбесіди й які перспективи відкриє перед ними набраний досвід на ПАТ «Запоріжсталь».