Асистент кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів ІННІ ім. Ю.М. Потебні Євгеній Меліхов – стипендіат програми «Завтра.UA»

Як розповів Євгеній Меліхов, учасником конкурсу він став ще під час навчання в магістратурі. Тоді хлопець отримував освіту відразу за двома спеціальностями: 071 «Облік і оподаткування» та 121 «Інженерія програмного забезпечення». Знання та навички з обох із них він і використав при написанні конкурсної роботи «Створення єдиного інформаційного простору для електронного документообігу підприємства».

Перші два тури, а це обробка зареєстрованих документів, оцінювання рекомендаційного і мотиваційного листів, обґрунтування дослідження, а також оцінювання незалежними фаховими експертами конкурсних робіт, відбулися без безпосередньої участі конкурсантів. Проєкт та досягнення Євгенія отримали добрі відгуки конкурсної комісії. І як результат молодий вчений був запрошений до участі в третьому турі, присвяченому оцінюванню особистісного потенціалу конкурсантів під час online-змагань. «Ми зібралися в ZOOM, де нам давали різні завдання, - розповідає Євгеній Меліхов. - Перевіряли навики комунікації та наявність лідерських якостей». Цей етап хлопець теж успішно подолав. І тепер він є одним із стипендіатів Першої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні - «Завтра.UA» від Фонду Віктора Пінчука. Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні вітає свого талановитого випускника та молодого науковця з перемогою та бажає нових професійних звершень.