Участь у Міжнародній науково-практичній конференції відкрила перед ІННІ ім. Ю.М. Потебні нові можливості

Міжнародна науково-практична конференція «Траєкторія розвитку бізнесу, управління та права в умовах глобальних викликів» дозволила науковцям Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні не лише представити результати своїх досліджень, а й обговорити подальшу співпрацю з вишами та знайти нових перспективних партнерів. Організаторами заходу стали Київський університет ринкових відносин та Вища школа управління охороною праці м. Катовіце (Республіка Польща).

З вітальним словом до учасників зверталися ректор КУРВ Ірина Черевань і проректори цього ж вишу Анна Кравченко й Олена Бородіна; офіційний представник ректорату ВШУОП Олена Кощенко, а також директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні Наталя Метеленко. Так, Олена Кощенко зазначила, що ректор ВШУОП Богдан Мохнацкі зацікавлений у подальшій співпраці та у розвитку міжнародних зв’язків з університетами України, а Олена Бородіна говорила про актуальність зміцнення міжнародних відносин між університетами-партнерами, зокрема, з питань академічної мобільності здобувачів і науково-педагогічних працівників.

Робота конференції відбувалася за напрямами: «Економіка. Міжнародні економічні відносини»; «Облік і оподаткування. Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Біржова фінансова діяльність»; «Менеджмент. Маркетинг. Публічне управління та адміністрування» та «Право. Міжнародне право». А її учасниками стали науковці з Німеччини, Польщі, України, Франції та Чехії, серед яких були і представники кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні.

У своєму виступі професорка Наталя Метеленко приділила увагу актуальним проблемам повоєнного відновлення та цифровізації України, важливості екологічних інновацій, що є передумовами фінансової стійкості національної економіки. А ще, під час конференції представники Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні та Київського університету ринкових відносин домовилися про початок тісної співпраці в науковій і освітній сферах. «Зміцнюючи наукові спільноти українських університетів та сприяючи процесам інтернаціоналізації, ми долаємо перешкоди на шляху до сталого розвитку України», - підкреслила директорка ІННІ.