До Міжнародного соціально-економічного форуму «Компетенції майбутнього – виклики та загрози в епоху штучного інтелекту» приєдналися здобувачі спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво та торгівля» Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні. Стали учасниками заходу і викладачі кафедр економіко-управлінського напряму ІННІ: професори Валентина Воронкова, Юлія Дятлова, Іван Клопов, Тетяна Меліхова, Наталя Метеленко, Віталіна Нікітенко, Юрій Паршін; доценти Вікторія Голомб, Ксенія Жовнір-Василенко, Євгеній Мержинський, Юлія Подмешальська, Алла Попова, Лариса Птіцина, Петро Рекотов, Ірина Сіліна, Володимир Стоєв, Вікторія Хорошун; старша викладачка Інна Коваленко, асистент Євгеній Меліхов та здобувач Леонід Вітценко.
Захід відбувся на базі Вищої школи торгівлі й послуг Академії прикладних наук (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych) у місті Познань під патронатом віце-прем’єра та міністра цифровізації Республіки Польща Кшиштофа Гавковського. А робота форуму відбувалася за напрямами: «Індустрія 5.0 в епоху штучного інтелекту: компетенції та стійкість», «Енерготрансформація в епоху штучного інтелекту: інновації та тренди майбутнього», «Наука, бізнес, освіта в світі штучного інтелекту: розвиток компетенцій майбутнього», «ESG в епоху штучного інтелекту: соціальна відповідальність та стійкість», «Благополуччя на робочому місці в епоху штучного інтелекту», «Сучасні технології у бізнесі: роль штучного інтелекту в автоматизації та інноваціях».
Учасники форуму обмінювалися досвідом, надихали один одного на подальшу наукову працю, обговорювали перспективи співпраці. Наприкінці заходу директорка ІННІ Наталя Метеленко та завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова подякували організаторам за можливість зустрітися з давніми партнерами із Польщі та України, а також за нові перспективні знайомства. А здобувач Леонід Вітценко висловив вдячність польським партнерам інституту за можливість студентам та магістрантам стати учасниками програм академічної мобільності та «2-Дипломи».