Розпочато співпрацю ІННІ ім. Ю.М. Потебні з ЗОЦНТТУМ «Грані»

А першим кроком до цього стала зустріч фахівців, які прагнуть всебічно допомагати обдарованій молоді. Учасниками заходу були науковці Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні, директор Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані"» ЗОР Сергій Богданов, завідувачка відділу МАН Ірина Тамкович і методист цього ж відділу Ольга Зінавеєва. «На бакалавраті в нас навчаються студенти за дев’ятнадцятьма спеціальностями, - зазначила Наталя Метеленко. - Більшість із спецальностей технічного напряму, а ще є чимало економіко-управлінського, які адаптовані у напряму промисловості. На кожній із них є обдарована молодь, яка охоче візьме участь у конкурсі-захисті».

Нині можливість стати учасником конкурсу-захисту є й в молоді ІННІ віком до 18 років та у студентів ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж» і «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж». А науково-педагогічні працівники ІННІ готові стати їхніми науковими керівниками. Викладачі ІННІ планують залучити до конкурсу не лише студентів, а й учнів шкіл-партнерів, адже для майбутніх талановитих інженерів дуже корисно буде почати науковий шлях під керівництвом досвідчених науковців.

Та не тільки про конкурс-захист йшлося під час зустрічі. Наталя Метеленко розповіла про те, що з цього навчального року крім освітніх програм, випускники яких завжди затребувані, з’явилися і нові, створені на вимогу часу. Почуте зацікавило гостей, тож Ірина Тамкович запропонувала провести для школярів олімпіади з інженерних спеціальностей інституту. В свою чергу, директорка ІННІ порадила включити до журі науковців інституту, а ще запропонувала провести конкурси для майбутніх інженерів у віковій категорії до 21 року. Підсумком зустрічі стала домовленість про підписання договору про співпрацю та створення робочої групи з викладачів ІННІ з взаємодії із Запорізьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані».