Центр Польської культури, освіти, науки та євроінтеграції ім. Яна ІІІ Собеського

Став чи плануєш стати учасником програми «Два дипломи»? Збираєшся пройти стажування за програмою академічної мобільності в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)? Плануєш знайти бізнес-партнерів у Республіці Польща? Чи просто прагнеш підвищити свій інтелектуальний і культурний рівень, вивчити польську мову або покращити її знання? Тоді Центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ІННІ ЗНУ радо запрошує тебе на курси польської мови.
Чому варто обрати курси саме в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ? По-перше, вартість навчання сьогодні доступна кожному! Не менш важливим є і те, що Центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ІННІ ЗНУ працює за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові та є партнером Польського інституту в Києві; Ченстоховської політехніки; Гуманітарно-природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові; Гданської політехніки; Вищої школи управління охороною праці в Катовіце (Республіка Польща) тощо.

Контактні телефони центру

Чому варто обрати курси саме в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ?

По-перше, вартість навчання сьогодні доступна кожному! Не менш важливим є і те, що Центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ІННІ м. Ю.М. Потебні ЗНУ працює за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові та є партнером Польського інституту в Києві; Ченстоховської політехніки; Гуманітарно-природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові; Гданської політехніки; Вищої школи управління охороною праці в Катовіце (Республіка Польща) тощо.

Документи випускників та вручення за програмою 2D

Що тобі необхідно для успішного навчання?

Передусім, бажання. А втілити його в життя тобі допоможуть висококваліфіковані викладачі, які пройшли сертифіковане навчання в Польщі чи є носіями польської мови. Стануть в нагоді й безкоштовні дидактичні матеріали та підручники. Тобі важливо мати документ, який засвідчуватиме рівень твоєї підготовки? Закінчивши курси при Центрі польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, ти отримаєш сертифікат про володіння польською мовою на рівні В1 і В2 за європейською класифікацією!
Приєднуйся!
Дізнатися більше та записатися на курси ти зможеш за телефонами: 0501087009; 0992728247.
Не зволікай, заняття стартують вже в жовтні!

Студентське життя під час навчання за програмою 2D